Team

Team SMC Flevoland

Dorian van Garderen

Dorian van Garderen

Eigenaar & Fysiotherapeut

Whatsapp: 06-21186807
Bellen via 0320-550000
dorian@smcflevoland.nl
BIG: 49919663204
Marijn van Garderen

Marijn van Garderen

Fysiotherapeut

Whatsapp: 06-14967828
Bellen via 0320-550000
marijn@smcflevoland.nl
BIG:89911078404
Lise de Boer

Lise de Boer

Sportfysiotherapeut

Whatsapp: 06-48403073
Bellen via 0320-550000
lise@smcflevoland.nl

BIG: 89916235704
Claire Voorn

Claire Voorn

Fysiotherapeut

Whatsapp: 06-38111810
Bellen via 0320-550000
claire@smcflevoland.nl
BIG: 89924858004
Mireille Hofsteenge

Mireille Hofsteenge

Fysiotherapeut / Bewegingswetenschapper

Whatsapp: 06-59392440
Bellen via: 0320-550000
Mireille@smcflevoland.nl
BIG: 213734308
Christiaan Swellengrebel

Christiaan Swellengrebel

Sportarts

Bellen via 0320-550000
sportarts@smcflevoland.nl

BIG: 49917412401
Amber van der Sluis

Amber van der Sluis

(Sport)diëtist

Bellen via 0320-550000
amber@smcflevoland.nl

AGB code: 24102182
KP nummer: 19106330389

Mila Dekker

Mila Dekker

Post-HBO Leefstijlcoach

Whatsapp: 06-10150336
Bellen via 0320-550000
leefstijl@smcflevoland.nl
AGB code: 90112128
Bram Berger

Bram Berger

Osteopaat MSc. – MRO D.O.

Whatsapp: 06-48635550
Bellen via 0320-550000
bram@smcflevoland.nl
AGB code: 90110334

Jan- Willem Everts

Jan- Willem Everts

Personal trainer

Whatsapp: 06-48637940
Bellen via 0320-550000
janwillem@smcflevoland.nl
Annemarie ten Kate

Annemarie ten Kate

Bewegingswetenschapper / Personal trainer

Whatsapp: 06-59364289
Bellen via 0320-550000
annemarie@smcflevoland.nl

Yordi Martens

Yordi Martens

Personal trainer

Bellen via 0320-550000
yordi@smcflevoland.nl
Meerthe van der Voort - van der Kleij

Meerthe van der Voort - van der Kleij

Management assistent / Front-back office medewerker

Bellen via 0320-550000
administratie@smcflevoland.nl

Team Interne Partners

Nardo Hendriks

Nardo Hendriks

Pro-Reva Orthopedisch Technicus

Ledwien in 't-veld

Ledwien in 't-veld

Pro-Reva Specialiste Therapeutische Elastische Kousen (TEK)

Cees Basemans

Cees Basemans

Basemans Podotherapie

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten