Team

Team SMC Flevoland

Dorian van Garderen

Dorian van Garderen

Eigenaar & Fysiotherapeut

Whatsapp: 0621186807
Bellen via 0320-550000
dorian@smcflevoland.nl
BIG: 49919663204

Marijn van Garderen

Marijn van Garderen

Fysiotherapeut

Whatsapp: 0614967828
Bellen via 0320-550000
marijn@smcflevoland.nl
BIG:89911078404

Lise de Boer

Lise de Boer

Sportfysiotherapeut

Whatsapp: 0648403073
Bellen via 0320-550000
lise@smcflevoland.nl

BIG: 89916235704
Bram Berger

Bram Berger

Osteopaat MSc. – MRO D.O.

Whatsapp: 0648635550
Bellen via 0320-550000
bram@smcflevoland.nl
AGB code: 90110334

Maaike Klaare

Maaike Klaare

Post-HBO Leefstijlcoach

bellen via 0320-550000
leefstijl@smcflevoland.nl
AGB code: 90110525
Christiaan Swellengrebel

Christiaan Swellengrebel

Sportarts

bellen via 0320-550000
sportarts@smcflevoland.nl

BIG: 49917412401
Yordi Martens

Yordi Martens

Hoofd Fitness - Personal trainer

Bellen via 0320-550000
yordi@smcflevoland.nl

Jan- Willem Everts

Jan- Willem Everts

Personal trainer

Bellen via 0320-550000
janwillem@smcflevoland.nl

Zoe Overzee

Zoe Overzee

Bewegingswetenschapper / Personal trainer

Bellen via 0320-550000
zoe@smcflevoland.nl

Meerthe van der Voort van der Kleij

Meerthe van der Voort van der Kleij

Management assistent / Front-back office medewerker

Bellen via 0320-550000
administratie@smcflevoland.nl

Team Interne Partners

Nardo Hendriks

Nardo Hendriks

Pro-Reva Orthopedisch Technicus

Ledwien in 't-veld

Ledwien in 't-veld

Pro-Reva Specialiste Therapeutische Elastische Kousen (TEK)

Cees Basemans

Cees Basemans

Basemans Podotherapie

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten